Переключиться на мобильную версию

Голландці виступили за збільшення податку на охорону здоров'я для курців

Назад к разделу Финансы
Більшість жителів Нідерландів вважають, що курці і люди, які часто вживають алкоголь, повинні більше платити до фонду охорони здоров'я. Такого висновку дійшло національне бюро статистики (CBS) Нідерландів, опитавши мешканців країни.
За збільшення податку для курців виступило 65% людей, які не курять
За збільшення податку для курців виступило 65% людей, які не курять
АР

Система охорони здоров'я Нідерландів заснована на принципі солідарності - розмір виплат у фонд охорони здоров'я країни однаковий для кожного громадянина, незалежно від його віку та стану здоров'я.

Однак 55% жителів країни зізналися, що виступають за збільшення податку на охорону здоров'я для тих, хто курить і багато п'є. А 25% голландців підтримали введення більш високих податків для тих, хто не робить фізичні вправи.

За збільшення податку для курців виступило 65% людей, які не курять.   

Торік рада з охорони здоров'я рекомендувала страховим компаніям стягувати додаткову плату з тих, хто курить і веде нездоровий спосіб життя, повідомляє Dutch News.

Раніше повідомлялося, що повні жителі Арізони, а також курці, незабаром можуть зіткнутися з необхідністю платити податок на нездоровий спосіб життя.

З такою ініціативою виступила губернатор штату Дженіс Брюер.

"Як заходи щодо поліпшення стану програми безкоштовної медичної допомоги Medicaid губернатор Арізони запропонувала стягувати плату з тих мешканців штату, хто веде нездоровий спосіб життя. Бездітні повнолітні люди, що мають значну зайву вагу або страждають від хронічного ожиріння і при цьому відмовляються виконувати розпорядження лікарів, можуть бути обкладені новим податком у розмірі 50 доларів щорічно.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь