Переключиться на мобильную версию

S&P не влаштовує підвищення податків у Японії

Назад к разделу Финансы
Планів японського уряду підняти податки, щоб зібрати бюджет на відновлення після удару стихії в березні, недостатньо для поліпшення прогнозу кредитного рейтингу, сказав у вівторок старший аналітик агентства Standard&Poor's.

Податковий захід не поліпшить систему державних фінансів, сказав в інтерв'ю Reuters директор відділу суверенних рейтингів S&P в Токіо Такахіра Огава.

Японії потрібно приборкати витрати на соціальні пільги, скоротити інші витрати і підвищити прибутковість бюджету, щоб налагодити фінанси в довгостроковій перспективі, сказав він.

У квітні S&P знизило прогноз кредитного рейтингу Японії, пояснивши, що величезний збиток від потужного землетрусу і цунамі 11 березня зіпсував і без того слабкі фінансові позиції країни.

Уряд Японії в середині вересня вирішив залучити 11,2 трильйона ієн ($ 146 мільярдів) на відновлювальні роботи за рахунок підвищення податків.

Японія намагається знайти кошти на найбільш масштабні відновлювальні роботи з часів другої світової війни, але при цьому не погіршити фінансові проблеми і не задушити боязке відновлення економіки.

Нагадаємо, що на початку вересня агентство Fitch Ratings попередило, що може знизити кредитний рейтинг Китаю протягом двох років, оскільки на банки країни лягло серйозне боргове навантаження після сплеску кредитування під час фінансової кризи 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь