Переключиться на мобильную версию

IATA попереджає про настання важких часів для авіаіндустрії

Назад к разделу Финансы
Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) попередила про настання важких часів для галузі авіаперевезень, а глава Thai Airways назвав "страхітливою" невизначеність на фінансовому ринку, пов'язану з уповільненням зростання економік США та Європи.
У 2012 році авіаіндустрія скоротить свої прибутки на 29 відсотків
У 2012 році авіаіндустрія скоротить свої прибутки на 29 відсотків
АР

IATA вже говорила, що слабка світова економіка приведе до зниження прибутків авіакомпаній в 2012 році і скоротить маржу в галузі до 0,8 відсотка з 1,2 відсотка, які були в цьому році.

"Зараз дуже багато невизначеності у світовій економіці, особливо це очевидно в Європі і США", - сказав на прес-брифінгу голова IATA Тоні Тайлер.

IATA прогнозує, що зростання світової економіки в 2012 році складе лише 2,4 відсотка проти 4,0 відсотка, яких очікує Міжнародний валютний фонд.

Зростання світової економіки тісно пов'язане з фінансовими показниками авіакомпаній. У разі якщо зростання коли-небудь буде меншим двох відсотків, галузь авіаперевезень втратить гроші, йдеться в заяві IATA.

Рейсами авіакомпаній, що входять в IATA, подорожують більше 93 відсотків всіх пасажирів повітряного транспорту світу.

Раніше IATA прогнозувала, що в 2012 році авіаіндустрія скоротить свої прибутки на 29 відсотків до $ 4,9 мільярда проти $ 6,9 мільярда, отриманих за поточний рік. Основними причинами падіння асоціація назвала слабість світової економіки і стабільно високі ціни на реактивне паливо.

Цього разу Тоні Тайлер також наголосив, що система торгівлі квотами на викид вуглекислого газу ЄС призведе до збільшення фінансового навантаження на авіакомпанії.

Волатильність на ринках за останній тиждень посилила тиск на індустрію.

"Недавній обвал ринку виглядає дійсно страхітливо ... Економіки Європи і США знижуються", - сказав президент Thai Airways International Пійясвасті Амрананд.

"Очевидно, що це впливає на всі авіакомпанії, що літають в Європу...", - додав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь