Переключиться на мобильную версию

Україна збереже мита на іномарки ще на десять років

Назад к разделу Финансы
На 18-му раунді переговорів про створення Зони вільної торгівлі з ЄС, що проходив 23 вересня у Брюсселі, українська делегація спочатку попросила ввести так званий перехідний 10-річний період, а потім наполягла на формулі 10+3+2, передає AUTO-Consulting.
Україна збереже мита на іномарки ще на десять років
Україна збереже мита на іномарки ще на десять років
АР

Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, коментуючи спробу Укравтопрому ввести спецмита на імпортні автомобілі.

Експерт зазначає, що, таким чином, впродовж найближчих 10 років існуюче 10% ввізне мито на імпортні автомобілі знижуватися не буде.

Після цього зазначає видання, за спрощеною процедурою, мито продовжитися ще на два роки (за умови, що буде доведений збиток від імпорту автомобілів для національного виробника).

AUTO-Consulting пише, що дані українські пропозиції будуть підтримані країнами ЄС, оскільки Євросоюз побічно зацікавлений у них: за інформацією ВААІД, європейська сторона побоюється, що країна може стати плацдармом для експансії до Європи зібраних в Україні китайських або корейських брендів.

"А оскільки мито поширюватиметься не лише на імпорт до України, але і на експорт таких авто у країни ЄС, воно стане для них своєрідним бар’єром", - пише галузеве видання, і нагадує, що після підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною і країнами ЄС у 2008 році, режим вільної торгівлі ЄС - Україна передбачав повну відміну, як імпортних, так і експортних мит між країнами.

За матеріалами: AUTO-Consulting

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь