Переключиться на мобильную версию

Тимошенко вважає, що влада позбавляє Україну ГТС вартістю 200 млрд євро

Назад к разделу Финансы
Лідер партії Батьківщина, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що влада Януковича чинить злочинно, намагаючись взяти участь у створенні газового консорціуму, внаслідок чого частина газотранспортної системи України перейде у власність оточення ниніш.
Тимошенко вважає, що влада позбавляє Україну ГТС вартістю 200 млрд євро
Тимошенко вважає, що влада позбавляє Україну ГТС вартістю 200 млрд євро
АР

"Якщо порівняти нові параметри, за скільки будується Північний потік, Південний потік, а також газопровід Набуко, то можна зараз у ринкових умовах підсумувати, що наша газотранспортна система коштує більше 200 мільярдів євро. І те, що зараз під прикриттям нібито невигідних газових контрактів після того, як здали Чорноморський флот, перейшли до здачі газотранспортної системи", - передає слова екс-прем’єра сайт Тимошенко.

Опозиціонер переконана, що зараз власті позбавляють Україну права власності на об’єкт вартістю більше 200 мільярдів євро, що дорівнює бюджету країни за п’ять років. Тимошенко вважає, що це - "справжній злочин, який сьогодні здійснюється".

Під час технічної перерви у судовому засіданні, екс-прем’єр підкреслила, що українська ГТС як найбільша власність держави не може передаватися у концесію або приватизовуватися.

"Це найбільша, найкоштовніша власність України, яка у тому числі забезпечує для України нашу енергетичну безпеку і у тому числі, - газ власного видобутку для населення", - підкреслила вона.

Також вона заявила, що "ця влада піде - сумнівів немає. І газотранспортна система і земля під Чорноморським флотом, і шельф Чорного моря, поза сумнівом, будуть відновлені у власності держави, і тому я кажу усім, хто хоче брати якимось чином участь в авантюрі з руйнування головної власності держави - газотранспортної системи - аби вони добре над цим подумали".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь