Переключиться на мобильную версию

Міністр фінансів Німеччини попросив США не втручатися в економічну політику ЄС

Назад к разделу Финансы
Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле попросив американське керівництво не втручатися в економічну політику Євросоюзу, а замість цього зосередиться на вирішенні власних економічних проблем.

Як передає Agence France-Presse, таку заяву німецький політик зробив у вівторок, 27 вересня, виступаючи в Європейській школі менеджменту і технологій у Берліні.

Шойбле заявив, що давати поради іншим набагато легше, ніж приймати власні рішення, і що особисто він без проблем міг би проконсультувати американський уряд.

"Навіть якщо Обама вважає інакше, я не думаю, що проблеми Європи стали причиною проблем США", - наголосив міністр.

AFP зазначає, що таким чином Шойбле, ймовірно, відреагував на слова Барака Обами, який раніше заявив, що нездатність ЄС впоратися з проблемою зовнішнього боргу Греції "лякає світ".

До урядів європейських країн також звернулася держсекретар США Гілларі Клінтон, яка закликала провести реформи для виходу з боргової кризи.

Греція з 2009 року перебуває на грані дефолту через свій величезний зовнішній борг. ЄС і МВФ виділили на порятунок грецької економіки кредит в 110 мільярдів євро, а уряд Греції робить різні кроки для скорочення державних витрат.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь