Переключиться на мобильную версию

Єврокомісія провела обшуки в офісах імпортерів Газпрому в ЄС

Назад к разделу Финансы
Єврокомісія запідозрила у порушеннях антимонопольного законодавства постачальників газу, у тому числі російського газового монополіста Газпрому, європейська штаб-квартира якого в Берліні вже зазнала перевірки.
У 2010 році Газпром експортував до Європи 139 млрд кубометрів газу
У 2010 році Газпром експортував до Європи 139 млрд кубометрів газу
АР

Як повідомив Reuters представник Gazprom Germania в Берліні, "Єврокомісія проводить розслідування у нашій штаб-квартирі".

Газпром забезпечує близько чверті поставок газу в Європу, яка є основним зовнішнім ринком збуту російського природного газу - на неї припадає майже три чверті експорту концерну.

Єврокомісія також перевірила партнерів, які купують газ у Газпрому в Європі, зокрема, офіси польської PGNiG, німецької EON Ruhrgas і підрозділ німецької RWE в Чехії, повідомили в цих компаніях.

Підставою для перевірок стали підозри Єврокомісії в тому, що деякі фірми "можуть бути залучені в антиконкурентну діяльність у порушення антимонопольних правил ЄС, або вони мають інформацію, що має відношення до такої практики".

Представники Єврокомісії повідомили, що розслідування сфокусовано на постачанні природного газу в Центральну і Східну Європу, і воно ведеться щодо фірм, залучених до постачання, транспортування та зберігання природного газу.

У 2010 році Газпром експортував до Європи 139 мільярдів кубометрів газу, а в поточному році планує перевищити цей показник. Виручка концерну від європейських поставок склала в минулому році близько $ 44 мільярдів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь