Переключиться на мобильную версию

Греція ввела новий податок на нерухомість

Назад к разделу Финансы
Парламент Греції схвалив поправки до податкового законодавства країни, які стосуються запровадження податку на нерухомість.
Непопулярна серед населення ініціатива схвалена 154 депутатами
Непопулярна серед населення ініціатива схвалена 154 депутатами
АР

Як повідомили представники влади, непопулярна серед населення ініціатива була схвалена 154 депутатами правлячої партії "Всегрецький соціалістичний рух".

Таким чином, новий захід отримав необхідне схвалення більшості у грецькому парламенті, що налічує 300 місць, передає Associated Press.

Як уточнюється, термін дії даного заходу складе 4 роки. Влада Греції сподівається отримати від введення податку близько 2 млрд євро в казну для стабілізації бюджету.

Нагадаємо, що інспектори "трійки" міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ, МВФ) раніше перервали свою роботу в Греції, пославшись на те, що місцева влада не виконує програму скорочення витрат відповідно до вимог міжнародних кредиторів та взятих на себе зобов'язань, а тому консультації з питання виділення Греції чергового траншу кредиту будуть "заморожені".

Після цього грецька влада повідомила про введення низки додаткових заходів жорсткої економії. Повідомлялося, що інспектори можуть продовжити роботу в Афінах 28 вересня 2011.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь