Переключиться на мобильную версию

Венесуела планує збільшити видобуток нафти на третину до 2014 року

Назад к разделу Финансы
Венесуела планує підвищити видобуток нафти на третину до 4,03 мільйона барелів на добу до 2014 року, повідомив міністр енергетики Рафаель Рамірес.
Венесуела підвищить видобуток нафти до 4,03 мільйона барелів
Венесуела підвищить видобуток нафти до 4,03 мільйона барелів
АР

Він уточнив, що Венесуела, яка входить в ОПЕК, буде підвищувати видобуток тільки за згодою картелю.

"Ми не будемо перевищувати рівень видобутку без згоди ОПЕК", - сказав Рамірес під час конференції, організованої національною нафтовою компанією PDVSA.

За його словами, мета на майбутній рік - 3,24 мільйона барелів на добу порівняно з 3 мільйонами в цьому році. За даними міністерства енергетики, в червні видобуток складає 2,77 мільйона барелів на добу.

За даними ОПЕК, Венесуела посіла перше місце у світі за запасами нафти замість Саудівської Аравії. Запаси Венесуели, за оцінкою організації, складають 296,5 мільярда барелів, основна їх частина - це важка нафта в поясі Оріноко.

Президент Уго Чавес за 12 років правління практично повністю націоналізував нафтову галузь, відлякуючи інвесторів від найбільшого експортера нафти в Південній Америці. Однак Рамірес наполягає, що соціалістичний уряд хоче працювати з приватними компаніями.

"Ми не заперечуємо приватну власність, ми вітаємо її. У нас є приватні компанії, ніхто не може цього заперечувати. Ми будемо продовжувати таку політику під час революції", - пообіцяв він.

При цьому він дав зрозуміти, хто в країні головний:

"Ми хочемо, щоб міжнародні компанії приходили сюди зі своїми технологіями і досвідом, але хто бос? Ми. Ми тут знаємо, як добувати достатньо нафти і газу".

Він повідомив, що заборгованість PDVSA перед нафтосервісними компаніями знизилася приблизно наполовину з кінця 2010 року, коли вона становила майже $ 11 мільярдів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь