Переключиться на мобильную версию

Єврокомісія представила план введення податку на фінансові транзакції

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 28 вересня, голова Європейської комісії Жозе Манужль Баррозу представив план введення податку на фінансові транзакції, який повинен допомогти Європі подолати боргову кризу.
Баррозу вважає, що банкам настав час зробити внесок у порятунок Європи
Баррозу вважає, що банкам настав час зробити внесок у порятунок Європи
АР

Як повідомляє Бі-бі-сі, у ЄК вважають, що податок у розмірі 0,1% повинен стягуватися з усіх транзакцій між фінансовими інституціями, якщо хоча б одна із них зареєстрована в ЄС. Контракти по деривативах (похідних фінансових інструментах) повинні обкладатися податком за ставкою 0,01%, вважають у ЄК.

Новий податок, якщо він буде введений, дозволить отримати близько 57 млрд євро. Пропонується почати стягувати його із 2014 року.

За словами Баррозу, тепер банки повинні зробити внесок у порятунок єврозони, яка зіткнулася із безпрецедентною для себе кризою.

Раніше повідомлялося, що проти ідеї податку на фінансові транзакції виступають Швеція і Великобританія, вказуючи, що він може дати позитивний ефект лише в тому випадку, якщо буде введений в усьому світі. Тим часом США також не підтримують пропозицію про введення нового податку.

Адвокатами нового податку є канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Ніколя Саркозі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь