Переключиться на мобильную версию

Газпром пообіцяв сприяти перевірникам його дочірніх компаній у Європі

Назад к разделу Финансы
Газпром заявив у середу, що розпочаті напередодні перевірки дотримання ним та його клієнтами в Європі антимонопольного законодавства не свідчать про наявність порушень з боку концерну; наразі Газпрому невідомо про наявність до нього будь-яких претензій з.

У вівторок в рамках антимонопольного розслідування європейська штаб-квартира Газпрому в Берліні піддалася перевірці.

Єврокомісія також перевірила партнерів, які купують газ у Газпрому в Європі, зокрема офіси польської PGNiG, німецької EON Ruhrgas і підрозділ німецької RWE в Чехії, повідомили в цих компаніях.

Газпром заявив, що інспекції ЄС "по суті, є повторенням раніше проведеної перевірки низки європейських дочірніх компаній Газпрому".

"... Газпром зазначає, що сам по собі факт перевірки не означає якого-небудь визнання порушення антимонопольного законодавства або звинувачення в ньому...", - йдеться в офіційній заяві Газпрому.

"Газпром висловлює надію, що в процесі проведеної Європейською комісією повторної перевірки будуть строго дотримуватися права і законні інтереси Газпрому і компаній групи Газпром".

"ВАТ Газпром постійно відкритий для діалогу з владою країн-членів ЄС та Європейською Комісією, однак не було поінформоване про наявність будь-яких претензій і, отже, не могло запропонувати співпрацю, здатне врегулювати всі можливі питання", - заявив Газпром.

Напередодні Єврокомісія запідозрила, що деякі фірми, що займаються постачанням, транспортуванням і зберіганням природного газу, "можуть бути залучені в антиконкурентну діяльність у порушення антимонопольних правил ЄС, або вони мають інформацію, що має відношення до такої практики".

Представники Єврокомісії повідомили, що розслідування сфокусоване на поставках природного газу в Центральну і Східну Європу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь