Переключиться на мобильную версию

Ъ: Компанія Фірташа придбала найбільший портовий термінал на півдні України

Назад к разделу Финансы
Після фактичної монополізації ринку мінеральних добрив співвласник газового трейдера RosUkrEnergo Дмитро Фірташ знайшов спосіб вирішити проблему транспортування своєї хімічної продукції за кордон. Він купив великий портовий термінал Ніка-тера в Миколаївсь.
Купівля компанії могла обійтися Дмитру Фірташу в $ 135-165 млн
Купівля компанії могла обійтися Дмитру Фірташу в $ 135-165 млн
nikatera.com
Придбати актив бізнесменові вдалося тільки завдяки тому, що у підприємства виникли серйозні проблеми через пильну увагу державних служб, які практично паралізували його роботу.

Як пише видання, структури Group DF Дмитра Фірташа сконцентрували 100% ЗАТ Морський спеціалізований порт Ніка-тера, розповів Комерсанту колишній голова правління і власник компанії Роман Денькович. "Операція була закрита минулого тижня", - уточнив він. За словами пана Деньковича, рішення про вихід з бізнесу він ухвалив після того, як в 2010 році різко збільшилося число перевірок "Ніка-тера" з боку держорганів. Наприкінці минулого року Державна екологічна інспекція тимчасово заборонила Ніка-Тера ведення діяльності через підозри у забрудненні навколишнього середовища. "Внаслідок сваволі екологів ми втратили майже 100 тис. т вантажів, що були перенаправлені власниками в Клайпеду і Санкт-Петербург через ризики того, що вантаж, потрапивши до нас у порт, не зможе вийти з нього", - повідомив пан Денькович.

Конфлікт розв'язався тільки після втручання губернатора Миколаївської області Миколи Круглова, відзначає Комерсант.

У Group DF від коментарів відмовилися. Сума угоди не розкривається. За даними учасників ринку, останній продаж порівнянних портових потужностей відбулася в 2006 році. Тоді група SCM придбала компанію Авліта за $ 100-120 млн. "На сьогоднішній день портові потужності коштують приблизно стільки ж, скільки в 2005-2006 роках, коли ще не було шаленого зростання цін напередодні кризи 2008 року", - зазначає високопоставлений менеджер однієї з компаній галузі.

У 2010 році вантажообіг Авліти склав 3,27 млн т, Ніка-тера - 4,47 млн ​​т. Таким чином, виходячи з цих показників, купівля компанії могла обійтися Дмитру Фірташу в $ 135-165 млн.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
DocOleg  (аноним)  14.10.2011, 09:53
Оценка:  0
DocOleg
подумаешь, еврей на должности в британском правительстве выбросил дела британии в урну.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь