Переключиться на мобильную версию

Держфінпослуг схвалила створення Фонду гарантування виплат страхування життя - джерело

Назад к разделу Финансы
Держкомісія з регулювання ринків фінансових послуг України на засіданні 28 вересня затвердила для оприлюднення проект розпорядження Про погодження проекту закону України Про Фонд гарантування страхових виплат за договорами страхування життя, пові.
Нова структура буде аналогом Фонду гарантування вкладів фізосіб
Нова структура буде аналогом Фонду гарантування вкладів фізосіб
Корреспондент.net
За його інформацією, нова структура буде аналогом чинного Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Участь у Фонді буде обов'язковою для всіх компаній, що здійснюють страхування життя.

Гарантії Фонду будуть поширюватися на всі види договорів страхування життя, за винятком інвестиційного страхування.

Передбачається, що разовий вступний внесок для страхових компаній становитиме 20 тис. грн. після чого компанії будуть перераховувати до фонду 0,5% від валових страхових платежів раз на півроку.

Гарантії Фонду будуть поширюватися на договори, укладені після початку його роботи. Розгляд законопроекту заплановано на липень 2012 року.

Як повідомили в Лізі страхових організацій України, у зв'язку з тим, що розмір передбачуваних документом внесків до Фонду може негативно відбитися на діяльності компаній, вона виступила з пропозицією передбачити перехідний період у 3-5 років, протягом якого участь у Фонді буде добровільною. Страховики пропонували закріпити відрахування до Фонду на рівні 0,1-0,2% від валових премій.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь