Переключиться на мобильную версию

Мінекономіки запропонувало продовжити мита на експорт зерна до 2013 року

Назад к разделу Финансы
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запропонувало продовжити дію експортних мит на пшеницю, ячмінь і кукурудзу на рік - до 1 січня 2013 року.
Мита на експорт зерна можуть продовжити ще на рік
Мита на експорт зерна можуть продовжити ще на рік
АР

Відповідний законопроект міністерство сьогодні оприлюднило на своєму сайті. Згідно з ним, пропонується також ввести мита на експорт соняшникової олії - 10%, але не менше EUR84 за тонну, соєвих бобів - 12%, але не менше EUR33 за тонну, і ріпаку - 9%, але не менше EUR15 за тонну.

Як повідомлялося, з 1 липня до 1 січня 2012 року Україна ввела мита на експорт пшениці (9%, але не менше EUR17 за тонну), кукурудзи (12%, але не менше EUR20 за тонну) і ячменю (14%, але не менш EUR23 за тонну).

Мінагропрод раніше ініціював скасування мит, однак уряд тоді не підтримав цю пропозицію. Експерти стверджують, що через дію мит експорт зерна з України здійснюється досить повільно, і країна поступається своїми позиціями на ринку конкурентам з інших країн, насамперед з Росії.

Сьогодні джерело в уряді повідомило, що він не буде ініціювати дострокове скасування мит на експорт зерна до кінця цього року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь