Переключиться на мобильную версию

ДПСУ: Підприємства оптової і роздрібної торгівлі вдвічі збільшили виплату податків

Назад к разделу Финансы
За вісім місяців поточного року представниками цього сегменту до Державного бюджету сплачено податків у 1,8 разів більше, ніж торік, повідомив заступник глави ДПС України Олександр Клименко.
Підприємства оптової і роздрібної торгівлі вдвічі збільшили виплату податків
Підприємства оптової і роздрібної торгівлі вдвічі збільшили виплату податків
АР

Чиновник при цьому констатував, що бюджет додатково отримав 8,6 млрд. грн. Як сказано в повідомленні ДПСУ, зростання надходжень фіксується також у ряді інших галузей економіки.

"Наприклад, подібний показник зростання спостерігається і у видобувній промисловості. Цими підприємствами сплачено до бюджету 20,4 млрд. грн. Це - на 8,7 млрд. грн. більше ніж минулого року ", - зазначив Клименко. За його словами, в півтора рази виросли надходження від виробництва електроенергії, газу і води, додатково отримано 3,4 млрд. грн., а будівельники збільшили сплату податків у 1,6 рази, або на 1,3 млрд. грн.

При цьому повідомляється, що підприємства оброблювальної промисловості збільшили сплату податків у 1,3 рази, додатково отримано 8,2 млрд. гривень.

В цілому, в січні-серпні 2011 року по платежах, які контролюються органами ДПС України, до держбюджету надійшло 127,2 млрд. грн., що у 1,5 рази більше (44,3 млрд. грн.).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь