Переключиться на мобильную версию

Канадський інвестор купує вугільну шахту в Луганській області

Назад к разделу Финансы
Канадська компанія EastCoal домовилася про купівлю української вугільної шахти ім. Менжинського в Луганській області, йдеться в повідомленні EastCoal.

EastCoal, акції якої торгуються на біржі у Ванкувері, не називає загальну вартість активу, але повідомляє, що в найближчі два роки буде поступово розраховуватися за нього з компанією Aponet Enterprises Ltd грошима, акціями, облігаціями та участю в погашенні боргових зобов'язань.

Як зазначає Reuters, з урахуванням всіх платежів загальна сума операції може перевищити $ 16 мільйонів.

Варто зауважити, що новий власник цієї шахти планує найближчим часом довести щоденний видобуток коксівного вугілля до 500 тонн, а в середньостроковій перспективі видобуток вугілля має зрости до 1,0 мільйона тонн на рік.

Нагадаємо, що Шахта ім. Менжинського із запасами вугілля на рівні 93 млн тонн вісім років тому була виведена зі складу холдингу Первомайськвугілля і переведена на умови оренди.

Як повідомлялося, в січні-серпні 2011 року Україна збільшила видобуток вугілля до 54,057млн  тонн з 49,225 млн  тонн за аналогічний період 2010 року. При цьому, видобуток коксівного вугілля, що використовується в металургії, збільшився в річному вираженні на 1,6% до 16,66 млн  т.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь