Переключиться на мобильную версию

Україна не має наміру продавати один з найбільших банків країни

Назад к разделу Финансы
ВАТ Державний ощадний банк України (Ощадбанк) залишатиметься у державній власності, заявив голова комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік.
Ощадбанк залишиться в державній власності - Хомутиннік
Ощадбанк залишиться в державній власності - Хомутиннік
oschadnybank.com

Чиновник сказав, що Ощадбанк буде залишатися в державній власності, і ніяких планів з його приватизації немає.

"Це принципова позиція парламенту і уряду. Я переконаний, що уряд ніколи не піде на такий крок, оскільки усвідомлює вагомість Ощадбанку як одного з найбільших і найпотужніших державних фінансових інститутів України, і послідовний з посилення його конкурентоспроможності", - наголосив він.

Водночас, за словами Хомутинніка, заява народного депутата України Станіслава Аржевітіна щодо можливого продажу 49% акцій Ощадбанку є його особистою думкою і не відповідає сьогоднішнім реаліям.

Нагадаємо, 22 вересня член парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, голова ради Асоціації українських банків Станіслав Аржевітін заявив, що погіршення ситуації у світовій економіці може змусити українську владу вже в першому кварталі 2012 року предметно обговорювати питання приватизації Ощадбанку для наповнення держбюджету.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь