Переключиться на мобильную версию

Британський міністр запропонував прискорити зростання економіки, підвищивши швидкісний ліміт на дорогах

Назад к разделу Финансы
Міністр транспорту Великобританії Філіп Хаммонд запропонував дозволити водіям їздити швидше, оскільки це може стати стимулом для зростання економіки країни.
Британський ліміт у 70 миль на годину хочуть підвищити
Британський ліміт у 70 миль на годину хочуть підвищити
АР

Як повідомляє Reuters, нині на дорогах Сполученого Королівства встановлений швидкісний ліміт у 70 миль на годину (120 км на годину). Цей показник нижчий, ніж у багатьох європейських країнах.

Хаммонд заявив, що Британії час переглянути свою політику в цій сфері, оскільки нинішній ліміт був встановлений ще півстоліття тому, а відтоді були введені вдосконалені заходи безпеки і впроваджені нові технології руху.

"Збільшення швидкісного режиму до 80 миль на годину призведе до отримання додатково сотень мільйонів фунтів, оскільки час поїздок скоротиться. Пізніше в цьому році ми проконсультуємося щодо цього, щоб згодом почати рухатися", - сказав міністр.

На його думку, на безпеку руху збільшення ліміту справить мінімальний ефект.

Тим часом екологи заявляють, що збільшення швидкісного режиму призведе до більшого споживання палива та викидів вуглекислого газу.

Як повідомлялося, нещодавно мер Таллінна Едгар Савісаар був зупинений поліцією за перевищення допустимої швидкості. Він розігнався на шосе Таллін-Нарва до 137 кілометрів на годину при швидкісному обмеженні 90 кілометрів на годину.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь