Переключиться на мобильную версию

IBM вперше обігнала Microsoft за капіталізацією

Назад к разделу Финансы
International Business Machines Corp. вперше обігнала за капіталізацією Microsoft Corp., ставши другою за цим показником компанією в технологічній сфері.
IBM вперше обігнала Microsoft за капіталізацією, ставши другою в технологічній сфері
IBM вперше обігнала Microsoft за капіталізацією, ставши другою в технологічній сфері
АР

Як повідомляє агентство Bloomberg, ринкова вартість IBM у четвер збільшилася до $ 214 млрд., Microsoft - скоротилася до $ 213,2 млрд.

Таким чином, IBM стала четвертою за величиною капіталізації компанією світу і другою в технологічному секторі після Apple Inc.

На думку експертів, така ситуація відображає суттєві зміни в технологічній галузі і, зокрема, поступове ослаблення сфери персональних комп'ютерів.

Нагадаємо, що Apple обійшла Microsoft за ринковою вартістю ще в минулому році завдяки зростанню продажів пристроїв iPhone, iPod і iPad, підтримав акції компанії. Папери IBM в 2011 році подорожчали на 22%, Microsoft - подешевшали на 8,8%.

Трохи раніше стало відомо про те, що в жовтні американська IT-корпорація IBM відкриє своє представництво у Дніпропетровську.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Мыкола    14.10.2011, 12:37
Оценка:  +4
Мыкола
Уважаемый Коля! Студенты твои рассказывали, как ты праведно возмущался в конце 80х странами Запада. Теперь ты же с таким рвением клеймишь нас. Ты уж определись с курсом, а то болтаешься, как говно в бочке!
Мыкола    14.10.2011, 11:33
Оценка:  +10
Мыкола
Не может быть! В стране с развитой демократией и банды? Да не может быть. демократия этого не допустит.
Потертый    14.10.2011, 12:47
Оценка:  -3
Потертый
Там царствие пакращень,панимаешь.Вот вчера на добассе в каком то городе в трубы с водой подали какашки.ВОт это масштабы пакращень!!!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь