Переключиться на мобильную версию

Між ТВі та Нацрадою з телерадіомовлення розгорівся черговий конфлікт

Назад к разделу Финансы
Гендиректор ТВі Микола Княжицький заявив, що члени Національної ради з питань телерадіомовлення винесли попередження телеканалу.

"У зв'язку з цим прошу всіх, хто це читає, поширити інформацію про те, що члени Манжосов, Головатенко, Мудрак, Баранов, Фартушний, Єлманова та Опілат - особи, відповідальні за цензуру і корупційні зв'язки в телерадіомовленні", - написав Княжицький на своїй сторінці у Facebook.

Водночас, Корреспондент.biz підтвердили у Нацраді, що ТВі на засіданні 28 вересня отримав попередження.

У відомстві пояснили, що, відповідно до Закону України Про телебачення і радіомовлення Національна рада з питань телебачення і радіомовлення здійснює нагляд за дотриманням телерадіоорганізаціями норм законів і ліцензійних умов.

"Відповідно, передбачені і санкції за порушення. Оголошення попередження - одна з таких санкцій. Вона не тягне ніяких катастрофічних наслідків. Компанії, якій оголошено попередження, дається час на виправлення порушень", - сказано в повідомленні ради.

 Причому регулятор зазначає, що потім телекомпанія може написати заяву і цю санкцію можна скасувати.

"Інша справа, коли мова йде про системні неодноразові порушення. Але навіть у цьому випадку Національна рада не має права позбавити компанію ліцензії. Ліцензію може відмінити тільки суд", - повідомили у Нацраді.

Нагадаємо, що 26 січня 2011 року Вищий адміністративний суд України відмовив телеканалам ТВі, 5каналу та СТБ у задоволенні їхніх скарг на позбавлення ефірних ліцензій.

У свою чергу, Репортери без кордонів засудили рішення Вищого адміністративного суду України, заявивши, що дане рішення підтверджує, що судова влада отримує накази від влади, яка намагається обмежити свободу слова і доступ суспільства до інформації в Україні.

Корреспондент.biz

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь