Переключиться на мобильную версию

У першому півріччі 30% грошових переказів до України надійшло з РФ

Назад к разделу Финансы
За перше півріччя в Україну надійшли грошові перекази на суму $ 1,429 млрд у еквіваленті ($ 986 млн і 178 млн євро).
В Україну надійшли грошові перекази на суму $ 1,429 млрд
В Україну надійшли грошові перекази на суму $ 1,429 млрд
АР
Як повідомила начальник управління регулювання банківських і небанківських платіжних систем Нацбанку Тетяна Чернойванова, найбільші обсяги припали на Western Union - 40%, "Юністрім" - 12%, MoneyGram - 10%, MIGOM - 8%, Contact - 6%, "Золота Корона- Грошові перекази"- 6%.

При цьому з Росії надійшло 30% коштів, з Італії - 4%, Іспанії - 2%, Португалії - 1%.

Зазначимо, що станом на 1 липня в Україні діяли 22 міжнародні платіжні системи з переказу коштів між фізичними особами, без відкриття рахунку, створені нерезидентами.

У липні журнал Корреспондент писав, що після того, як Національний Банк опублікував статистику грошових переказів, що надійшли в Україну торік, з'ясувалося, що українці, які працюють за кордоном, перерахували додому майже $ 6 млрд.

Порівнявши міжнародну статистику грошових переказів з іншими фінансовими показниками, Кореспондент вивів цікаві закономірності. Так, видання констатувало, що приватні грошові перекази в Україну в минулому році практично зрівнялися з обсягом прямих іноземних інвестицій у країну - $ 5.9 млрд проти $ 5.98 млрд.

При цьому перерахування в Україну з Росії ($ 1.61 млрд), в якій працюють багато жителів східних областей України, в минулому році більш ніж у півтора рази перевищили річний бюджет Донецької ($ 714 млн) і Луганської областей ($ 301 млн) разом узятих.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь