Переключиться на мобильную версию

Росія закрила свій ринок для українського цукру

Назад к разделу Финансы
Міністерство сільського господарства РФ пропонує продовжити до кінця 2020 року вилучення цукру з режиму вільної торгівлі з Україною, термін дії якого закінчується 31 грудня 2012 року.

"Міністр сільського господарства РФ Олена Скринник підтримала низку ініціатив Союзу цукровиробників Росії з регулювання внутрішнього ринку цукру: про збереження чинного мінімального рівня мита на імпорт цукру-сирцю в розмірі 140 доларів за тонну на період травень-липень 2012 року; про продовження після 31 грудня 2012 року вилучення цукру з режиму вільної торгівлі з Україною до кінця 2020 року", - сказано в повідомленні.

Скринник доручила профільним підрозділам аграрного відомства спільно з Союзроссахар в місячний термін внести дані пропозиції в Уряд РФ. Необхідність прийняття цих заходів пов'язане з очікуваним в Росії рекордним урожаєм цукрових буряків до 36 млн тонн і виробництвом цукру в обсязі близько 5 млн тонн.

Цього, за словами Скринник, буде достатньо для задоволення всіх внутрішніх потреб і насичення ринку до початку наступного бурякового сезону (серпень 2012 року). При цьому буде досягнутий граничний показник Доктрини продовольчої безпеки з самозабезпечення цукром (не менше 80%).

Нагадаємо, як повідомляли раніше в національній асоціації цукровиробників Укрцукор, цукрові заводи України до 26 вересня 2011 року виробили 300 тис. тонн цукру з буряка нового врожаю, що на 35% більше в порівнянні з аналогічною датою 2010 року.

Як повідомлялося з посиланням на прогноз Міністерства аграрної політики і продовольства, Україна в цьому сезоні виробить 2,1-2,2 млн тонн бурякового цукру проти 1,54 млн тонн у минулому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь