Переключиться на мобильную версию

Катар інвестує в економіку Греції більше 1,2 млрд євро

Назад к разделу Финансы
Катарські інвестори уклали в суботу угоду про великі інвестиції в економіку Греції, повідомило Афінське агентство новин.
Катар вкладе 1,2 мільярда євро у компанію з розробки золотих родовищ на півночі Греції
Катар вкладе 1,2 мільярда євро у компанію з розробки золотих родовищ на півночі Греції
AP

За інформацією агентства, Катар вкладе 1,2 мільярда євро в компанію з розробки золотих родовищ на півночі Греції, що повинно принести країні 1500 нових робочих місць.

Угода про інвестиції було підписано в Афінах у присутності прем'єр-міністра Греції Йоргоса Папандреу і еміра Катару Хамада бін Халіфа Аль Тані.

Угоду укладено тієї миті, коли Греція намагається скоротити дефіцит держбюджету і отримати кредити ЄС і МВФ, аби уникнути дефолту. Також Греція зобов'язалася в найближчі роки приватизувати державні активи на 50 мільярдів євро.

Однак нинішнє важке фінансове становище країни не відлякує катарських інвесторів, які рік тому підписали рамкову угоду про інвестиції в Грецію і зараз реалізують перший з намічених проектів.

Раніше Катар висловлював зацікавленість у придбанні морського порту, але угода не відбулася. Також катарським інвесторам цікаві інвестиції в нерухомість на території колишнього міжнародного аеропорту на афінській рив'єрі, однак переговори поки не просунулися досить далеко, щоб сторони вийшли на укладення угоди.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь