Переключиться на мобильную версию

Грищенко: Для реалізації вересневих домовленостей з РФ відбудуться додаткові переговори

Назад к разделу Финансы
Для реалізації вересневих домовленостей під час зустрічі Президента України Віктора Януковича і Президента Росії Дмитра Медведєва і прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна будуть проведені додаткові консультації.
Грищенко наполягає на рівності сторін у переговорах між Україною та РФ
Грищенко наполягає на рівності сторін у переговорах між Україною та РФ
Фото прес-служби Президента України

Про це в інтерв’ю 5 каналу заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Наш Президент, який проводив ці переговори, чітко протягом місяця доводить одну зрозумілу думку – нам треба знаходити домовленість, яка б відповідала розумінню рівності у відносинах між двома державами, нашої взаємної зацікавленості, щоб ці відносини базувалися на перспективі", – сказав міністр.

За словами Грищенка, під час переговорів йшлося про те, щоб усі сторони – Росія, Україна та ЄС – були задоволені результатом переговорів.

"Деталі мають бути додатково відпрацьовані. І ми повинні найближчим часом провести ряд додаткових переговорів з тим, щоб винести той результат на публічне обговорення", – додав Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, 30 вересня в Москві голова правління ВАТ Газпром Олексій Міллер і міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко провели переговори з питань співпраці у газовій сфері.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь