Переключиться на мобильную версию

Біля берегів Шрі-Ланки знайшли родовище газу

Назад к разделу Финансы
На Шрі-Ланці виявили перше родовище природного газу.
На Шрі-Ланці виявили перше родовище газу
На Шрі-Ланці виявили перше родовище газу
АР

Як повідомляє AFP із посиланням на заяву президента країни Махінди Раджапаксе, родовище знаходиться на 4300 метрів нижче від рівня моря, біля північно-західного узбережжя країни.

Його запаси поки що не відомі. За словами представника компанії Cairn Lanka, яка проводить буріння, для того щоб зрозуміти, чи має родовище комерційний потенціал, необхідно чимало часу.

Як розповів агентству Reuters член кабінету міністрів Шрі-Ланки, влада країни сподівається, що виявлення цього родовища спровокує інтерес у зарубіжних держав до розвідки енергоресурсів на території Шрі-Ланки. У басейні Маннар, де було знайдено родовище, існує ще сім нафтогазових блоків, п'ять із яких поки що не віддані для розробки.

Влада Шрі-Ланки зазначає, що згідно із сейсморозвідувальними даними, у басейні Маннар знаходиться більше мільярда барелів нафти.

Нині Шрі-Ланка не має власних джерел вуглеводнів і цілком залежить від імпорту. За даними Reuters, із 2009 року країна витратила на купівлю нафти і газу за кордоном близько $ 3 млрд.

Наприкінці вересня повідомлялося, що компанія Exxon Neftegas Limited планує пробурити 14-кілометрову нафтову свердловину на родовищі Чайво і побити власний рекорд найдовшої свердловини у світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь