Переключиться на мобильную версию

Білорусь має намір взяти в Ірану кредит на $ 400 мільйонів

Назад к разделу Финансы
Білорусь розраховує залучити кредит у $ 400 мільйонів в Ірану для підтримки фінансової системи, яка переживає найжорстокішу за останні десять років кризу, передає державне агентство БелТА з посиланням на голову Нацбанку Надію Єрмакову.

Фінансова криза вже призвела до девальвації рубля на 60 відсотків та інфляції майже у 55 відсотків за вісім місяців.

Мінськ намагається покращити ситуацію за рахунок зовнішніх позик. Отримавши $ 800 мільйонів першого траншу $ 3-мільярдного кредиту з контрольованого Росією антикризового фонду ЄврАзЕС, Мінськ просить кредити у Міжнародного валютного фонду і російського Сбербанку.

За словами голови Нацбанку Єрмакової, білоруська влада знайшла ще одне можливе джерело фінансування.

"Розглядається питання про залучення кредитів Ірану десь на 400 мільйонів (доларів). Принципове рішення іранської стороною вже прийнято", - сказала глава білоруського Нацбанку в понеділок.

У Сбербанку Білорусь просить $ 1,0 мільярд під заставу 51 відсотка акцій одного зі своїх НПЗ, а у МВФ, місія якого почне роботу  цього тижня, хоче позичити до $ 7,0 мільярдів.

"Місія почне працювати завтра, можливо, ця робота перейде в стадію розгляду нової програми... Її обсяг може скласти до 7,0 мільярдів (доларів)", - сказав журналістам у понеділок заступник міністра фінансів Володимир Амарін.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь