Переключиться на мобильную версию

У великій четвірці аудиторських компаній змінився лідер за обсягом виручки

Назад к разделу Финансы
Аудиторська і консалтингова компанія PwC, раніше відома як PricewaterhouseCoopers, відновила позиції лідера галузі, збільшивши виручку за 2011 фінансовий рік на 10%.
Виручка в $29,2 млрд допомогла PwC повернутися на олімп
Виручка в $29,2 млрд допомогла PwC повернутися на олімп
АР

Як повідомляє Reuters, дохід глобальної мережі PwC за рік, що завершився 30 червня, склав $ 29,2 млрд. Торік виручка складала $ 26,6 млрд.

Цього року PwC за обсягом виручки перевершила лідера минулого року - Deloitte Touche Tohmatsu. Наприкінці вересня вона відзвітувала про $ 28,8 млрд доходу.

"Ми ніколи не думали про втрату лідируючих позицій", - сказав глава PwC International Денніс Неллі, додавши, що бути першим за якістю - не менш важливо.

Reuters зазначає, що попит на консультації щодо скорочення витрат, поглинань і нових технологій з боку компаній, що відновлюються після рецесії 2009 року, додав фірмам консалтингової роботи.

Крім того, великим попитом торік користувалися консультації з аутсорсингу та інших hr-стратегій. "Впевненість, що правильна людина перебуває на правильному місці, є одним з важливих завдань бізнесу, що стикається з уповільненням зростання на ринках, що розвиваються, і його прискоренням в інших частинах світу", - сказав Денніс Неллі.

Зазначимо, що в 2011 фінансовому році виручка PwC від послуг консалтингу зросла на 20% - до $ 7,5 млрд. Аудит та супутні послуги зросли на 7% - до $ 14,1 млрд, виручка від податкових послуг зросла на 8% - до $ 7, 6 млрд.

Виручка в Європі та Північній Америці склала більшу частину виручки PwC в 2011 фінансовому році, хоча зростання в цих регіонах було повільнішим, ніж в інших частинах світу. Австралія та Тихоокеанський регіон показали найшвидше зростання - 38,4%. Виручка зросла на 22,8% в Південній і Центральній Америці і на 19,9% - в країнах Близького Сходу і Африки.

Виручка в Північній Америці і країнах Карибського басейну зросла на 10,4%, в Азії - на 13,5%. Зростання у Центральній та Східній Європі становило 7,3%, а в Західній Європі - на 4,1%.

PwC очікує, що світова економіка продовжить відновлення з двома швидкостями: зростання на ринках, що розвиваються, втричі перевершить очікувані показники розвинених ринків, які очікуються в межах 1,1-1,5%.

У 2012 році PwC має намір найняти рекордні 20 тисяч випускників по всьому світу і запропонує стажування 10 тисячам студентам. Нині число її співробітників складає близько 169 тисяч.

PwC входить в так звану Велику четвірку компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги. Туди також входять Deloitte Touche Tohmatsu, Ernst&Young і KPMG.

27 вересня повідомлялося, що у фінансовому році, який завершився 31 травня 2011 року, міжнародне об'єднання фірм Deloitte Touche Tohmatsu отримало сукупної виручки своїх фірм у складі об'єднання в розмірі $ 28,8 млрд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь