Переключиться на мобильную версию

Золотовалютні резерви України за місяць знизилися на $ 3 млрд - агентство

Назад к разделу Финансы
Золотовалютні резерви Національного банку України за місяць знизилися на $ 3,189 млрд, передає інформаційне агентство РБК-Україна.
Золотовалютні резерви України на сьогоднішній день складають $ 35 млрд
Золотовалютні резерви України на сьогоднішній день складають $ 35 млрд
Новинар

Зокрема, посилаючись на Bloomberg, агентство зазначає, що золотовалютні резерви України на сьогоднішній день складають $ 35 млрд.

Станом на 31 серпня золотовалютні резерви України складали $ 38,189 млрд. Таким чином, констатує РБК-Україна, резерви за цей період зменшилися на 3,189 млрд дол.

Варто зазначити, що американське агентство повідомляє розмір золотовалютних резервів України, посилаючись на слова голови групи радників голови НБУ Сергія Арбузова.

Як повідомлялося, на думку експертів, важливу роль у збільшенні пропозиції іноземної валюти і, отже, резервів НБУ в серпні зіграли тимчасові чинники, такі як продаж валюти комерційними банками на тлі різкого скорочення гривневої ліквідності банківської системи.

Нагадаємо, в липні Президент України Віктор Янукович заявляв, що до кінця 2011 року золотовалютні резерви НБУ становитимуть $ 40 млрд. А в Мінфіні повідомили, що Кабмін до кінця року планує отримати два транші від МВФ по $ 1,5 млрд кожен, які підуть у валютні резерви Нацбанку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь