Переключиться на мобильную версию

Найбільший в Україні машинобудівник різко збільшив продажі

Назад к разделу Финансы
У січні-вересні цього року найбільша машинобудівна компанія України, Азовмашінвест Холдинг, суттєво наростила обсяги виробництва та реалізації, говориться в повідомленні компанії.
У вересні Іванющенко увійшов до складу акціонерів Азовмашу
У вересні Іванющенко увійшов до складу акціонерів Азовмашу
Фото Наталії Кравчук/Корреспондент

Зокрема, ВАТ Азовмаш за підсумками 9 місяців досяг обсягу реалізації і випуску товарної продукції в чинних цінах у сумі 6,7 млрд грн, що на 80% вище від результатів відповідного періоду минулого року.

Як йдеться у повідомленні, 92,9% продукції скеровано в Росію і Казахстан.

"Високі показники, досягнуті машинобудівниками, забезпечені успішною роботою вагонобудівників, які виготовили 11,6 тисячі вантажних вагонів, що в 1,3 рази вище від торішнього", - зазначають на Азовмаші.

Обсяг реалізації продукції вагонобудування склав 6,5 млрд грн, говориться в повідомленні, і зазначається, що при цьому в 2,9 рази зріс випуск піввагонів, досягнувши 3489 одиниць.

Також повідомляється, що Азовмаш з початку року виготовив понад 1700 тонн металургійного устаткування, запчастин до нього для металургів України та Росії.

Крім того, Азовмаш за 9 місяців цього року реалізував продукції на суму 2,6 млрд грн, що в 2 рази вище від торішнього. Обсяг випуску рідкої сталі досяг 107,44 тисячі тонн.

Як повідомлялося у вересні, один з найвпливовіших і закритих політиків України, народний депутат Юрій Іванющенко увійшов до складу акціонерів Маріупольського ВАТ Азовмаш.

Президент Азовмашу Олександр Савчук сказав, що контрольний пакет акцій підприємства належить йому, а про те, яка частка у нового акціонера Іванющенка, він не знає.

"Частки акцій Іванющенка я, чесно кажучи, і не знаю. Тому що там - сімейний бізнес. А по-друге, чесно кажучи, я і знати не хочу", - сказав топ-менеджер.

* * *

Азовмашінвест Холдинг - один з найбільших машинобудівних комплексів підприємств України, на світовому ринку представлений як постачальник залізничних вантажних вагонів і платформ, автопаливозаправників, автоперевізників, металургійного, гірничорудного і кранового устаткування та інших видів продукції.

Юрій Іванющенко - народний депутат України від Партії регіонів, народився в 1959 році в м. Єнакієве Донецької області. З 1996 по 2005 рік - директор з економіки Алві-Інвест, незабаром - президент фірми. З 2005 по вересень 2007 - президент ТОВ УГК-2000. У 2007 році закінчив Бердянський університет економки та менеджменту, спеціальність - облік і аудит (бакалавр).

* * *

Як повідомлялося, в інтерв'ю журналу Корреспондент Іванющенко заявив, що офіційно на банківських рахунках у нього перебуває не менш як $ 7 млн. "Я отримую відсотки, на ці гроші і живемо", - сказав він.

Нагадаємо, що в рейтингу ста найвпливовіших українців журналу Корреспондент народний депутат, член фракції Партії регіонів, 52-річний Іванющенко посів друге після Віктора Януковича місце. За даними видання, Іванющенка і міністра аграрної політики Миколу Присяжнюка пов'язує давня дружба.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь