Переключиться на мобильную версию

Російський віце-прем'єр запевнив, що країна близька до вступу у СОТ

Назад к разделу Финансы
Росія планує вступити у Світову організацію торгівлі до кінця поточного року після переговорів з торговим представником зі США, повідомив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов.
Росія близька до вступу в СОТ - віце-прем'єр РФ
Росія близька до вступу в СОТ - віце-прем'єр РФ
АР

Зазначимо, що російська економіка Росії, розміром в $ 1,2 трильйона, є найбільшою серед країн, що не входять у СОТ, а переговори щодо приєднання Росії тривають вже 18 років.

Варто вказати і на той факт, що вступ в організацію має посприяти збільшенню ВВП країни на 11% в довгостроковій перспективі.

"Ми намагаємося укласти договір до кінця грудня і, я радий повідомити, що завдяки керівництву США, ми дуже близькі до цієї мети", - сказав Шувалов.

У вівторок заступник голови Мінекономрозвитку РФ Андрій Слєпньов також сказав, що Росія, яка вступає у СОТ вже майже два десятиліття, домовилася з майбутніми партнерами щодо всіх основних спірних питань, узгодити залишилося лише технічні деталі.

Нагадаємо, що торговий представник США Рон Керк впевнений, що певні питання, включаючи результат двосторонніх переговорів між Росією і Грузією, який влаштовує всіх, могли б бути вирішені таким чином, щоб Росія могла добитися приєднання до СОТ до кінця поточного року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь