Переключиться на мобильную версию

США скоротять допомогу іноземним державам через фінансову кризу

Назад к разделу Финансы
Влада США вирішила скоротити допомогу іноземним державам через бюджетну кризу. Про це пише газета The New York Times.

За даними видання, обидві палати конгресу США запропонували зменшити фінансування держдепартаменту і належних йому агентств з надання допомоги іноземним державам з метою скорочення державного боргу Сполучених Штатів під час сильної гуманітарної кризи і невизначеного політичного розвитку в світі.

Найближчим часом може бути урізана продовольча і медична допомога Африці, а також Пакистану та Японії, які постраждали від стихійних лих. Передбачено зниження фінансової підтримки нових демократій на Середньому та Близькому Сході, передає радіостанція Эхо Москвы.  

За підсумками минулого року витрати США на міжнародні відносини склали 55 млрд доларів. У той же час обсяг допомоги Ізраїлю - понад 3 млрд доларів, - залишається недоторканним. Як зазначає газета, це показує, що "навіть за часів аскетизму деякі витрати недоторканні".

Газета пише, що запит Білого дому на фінансування держдепартаменту в 2012 фінансовому році становлять 59 млрд доларів, проте палата представників має намір зменшити цю суму на 20%, до 47 млрд доларів, а сенат - до 53 млрд доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь