Переключиться на мобильную версию

Азаров обіцяє знайти оптимальне рішення проблеми експортних мит на зернові

Назад к разделу Финансы
Український уряд продовжить дискусії з питання доцільності експортних мит на зерно, олійні та соняшникову олію із залученням аграріїв і знайде оптимальне рішення, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.
Уряд знайде оптимальне рішення з питань експортних мит на агропродукцію - Азаров
Уряд знайде оптимальне рішення з питань експортних мит на агропродукцію - Азаров
Фото Корреспондент

"Уряд готовий шукати компроміс, але ультиматуми не пройдуть", - сказав чиновник, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу в Києві.

При цьому прем'єр зазначив, що рішення буде прийматися, виходячи з трьох завдань: не втратити доходи бюджету, зберегти рентабельність агровиробництва і гарантувати продовольчу безпеку країни, враховуючи, що посушлива осінь вимагає створення великих запасів продовольства.

"Упевнений, що знайдемо оптимальне рішення", - наголосив глава уряду.

Як повідомлялося, мита на експорт зерна з України, які вже призвели до падіння обсягів відвантажень, збережуться до кінця 2011 року, адже уряд відхилив пропозицію Міністерства аграрної політики відмовитися від мит.

Раніше повідомлялося, що темпи експорту зерна з України поки залишаються на низькому рівні і на зовнішні ринки за першу половину вересня було відправлено близько 603.000 тонн зернових.

Україна, очікуючи в 2011 році другий за обсягом урожай зерна за останні 20 років, планує подвоїти експорт до 24 мільйонів тонн в сезоні 2011/12 з 12,7 мільйона сезоном раніше.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь