Переключиться на мобильную версию

Ъ: Великі гравці на українському ринку інтернет-реклами будуть продавати її спільно

Назад к разделу Финансы
Великі гравці на ринку інтернет-реклами Український Медіа Холдинг (korrespondent.net, i.ua, bigmir.net тощо) та Digital Ventures (tochka.net, segodnya.ua) вирішили продавати рекламу спільно, пише газета КоммерсантЪ-Украина у статті
bigmir.net, tochka.net та i.ua увійдуть у пакет Охопний
bigmir.net, tochka.net та i.ua увійдуть у пакет Охопний
Принт-скрін bigmir.net

За даними видання, УМХ, основним акціонером якого є Борис Ложкін, і Digital Ventures, що входить до СКМ Ріната Ахметова, запропонували агентствам пакетне розміщення реклами на 15 інтернет-проектах.

Усього пропонується вісім пакетів: Охопний (bigmir.net, tochka.net та i.ua, сукупна аудиторія 4,56 млн унікальних відвідувачів), Новинний (найбільші ресурси news.bigmir.net, news.tochka.net, segodnya.ua, 2,65 млн), Жіночий (ivona.bigmir.net, lady.tochka.net, cook.i.ua; 1,3 млн), Lifestyle (korrespondent.net /showbiz, afisha.bigmir.net, afisha.tochka.net , gloss.ua; 1,2 млн), Спорт (sport.bigmir.net, football.ua, isport.ua; 1,08 млн), Чоловічий (mport.bigmir.net, auto.tochka.net, hi-tech.tochka.net; 870 тис.), Фінанси (finance.bigmir.net, ricardo.com.ua, dengi.ua; 580 тис.) і Авто (auto.bigmir.net, auto.tochka.net; 300 тис. ).

У новинний і фінансовий пакети не потрапив один із найпопулярніших інформаційних ресурсів в укрнеті - korrespondent.net, тематичні розділи якого виявилися тільки у спортивному та Lifestyle-пакетах. За словами директора із продажу Бігмір-Інтернет (входить в УМХ) Юлії Трибушної, продажами пакетних розміщень кожен із холдингів буде займатися самостійно, а доходи стануть ділити пропорційно числу показів на кожному із сайтів.

Прайсова вартість тисячі показів у тематичних пакетах складе 32 грн для топ-баннера (728х90) і 44 грн для преміум-банера (300х250 або 240х350). Мінімальний обсяг закупівлі - 500 тис. показів. Причому банери в пакеті Охопний пропонуються по 10 грн і 20 грн за тисячу показів відповідно за мінімального замовлення - 2 млн показів.

КоммерсантЪ-Украина зазначає, що це на 10-40% нижче від прайсової вартості у тематичних пакетах УМХ і в середньому на 55% дешевше від нинішньої вартості розміщення на проектах УМХ і Digital Ventures. "Знижені тарифи і велике сукупне охоплення розширюють можливості агентств під час планування масштабних кампаній", - зазначає директор агентства AdPro (входить в Aegis Media) Катерина Василенко.

Керуючий директор медіаагентства AMM/Vizeum Оксана Стехіна вважає, що найбільші вигоди від співпраці отримає Digital Ventures. Вона зазначає, що відвідуваність сайтів цієї групи нижче, ніж проектів УМХ. За даними дослідження gemiusAudience, місячна аудиторія tochka.net становить близько 1,73 млн осіб (12-те місце), тоді як у i.ua - 2,53 млн (5-те місце), а у bigmir.net - 2, 02 млн (8-ме місце). "Спільно портали об'єднують досить велику аудиторію і зможуть конкурувати з лідерами за відвідуваністю, наприклад російським Яндексом або mail.ru", - додає Стехіна. Ці ресурси займають зараз перше і друге місця в рейтингу gemiusAudience із відвідуваністю близько 7 млн ​​чоловік на місяць кожен.

В УМХ розраховують, що частка пакетних продажів у сукупній структурі рекламних доходів складе від 20% до 30%, оскільки не всі рекламодавці готові обрати пакетну пропозицію.

У квітні повідомлялося, що консолідований чистий прибуток United Media Holding склав у 2010 році $ 4,15 млн проти $ 4,173 млн збитку у 2009 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь