Переключиться на мобильную версию

ЛАЗ розробив модель карети швидкої допомоги на основі Renault

Назад к разделу Финансы
Львівський автобусний завод найближчим часом готовий презентувати виробництво транспортних засобів для "швидкої допомоги" на базі автомобілів французької фірми Renault, заявив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.
Також планується виробництво діагностичних лабораторій на базі автобуса
Також планується виробництво діагностичних лабораторій на базі автобуса
laz.ua

"Ми плануємо найближчим часом презентувати уряду виготовлення на цьому заводі "швидкої допомоги" на базі французької марки Renault, якою буде забезпечена вся Україна і в першу чергу Львівська область", - сказав М. Цимбалюк.

Губернатор заявив, що наступним кроком у діяльності підприємства стане виробництво діагностичних лабораторій на базі автобуса ЛАЗ, які будуть обслуговувати сільське населення.

"Тобто, ми хочемо повернути славні традиції цього заводу. Крім того, ми хочемо удосконалити той автомобіль (автобус ЛАЗ, - ред.). Машина дійсно унікальна, але, як і кожен продукт, межі вдосконалення немає", - зазначив він.

Нагадаємо, що віце-прем'єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков раніше запросив представників французького бізнесу до локалізації та налагодження виробництва в автомобільній галузі безпосередньо в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь