Переключиться на мобильную версию

МВФ не відкидає, що наступного року світова економіка увійде в рецесію

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 5 жовтня, директор МВФ у Європі Антоніо Борхес заявив, що Міжнародний валютний фонд не виключає рецесії у світовій економіці в майбутньому році.
МВФ попереджає про можливу рецесію (на фото - голова Фонду Крістін Лагард)
МВФ попереджає про можливу рецесію (на фото - голова Фонду Крістін Лагард)
АР

Ми як і раніше прогнозуємо дуже скромне зростання в 2012 році, але (економічна) активність може і розвернутися. Ризик рецесії, таким чином, не виключений", - цитує його слова AFP.

Як відомо, економіка вважається такою, що увійшла в рецесію, якщо її ВВП залишається на нульовому рівні або знижується протягом двох кварталів поспіль.

Між тим, МВФ рекомендував урядам європейських країн з економікою, що розвивається, підвищувати бюджетну дисципліну і допомагати банкам в скороченні обсягу проблемних кредитів.

У регіональному економічному прогнозі МВФ для країн Європи сказано, що зростання ВВП європейських emerging markets складе 4,4% в 2011 році і 3,4% в 2012 році, оскільки "уповільнення світового зростання буде відчутним і в цій групі країн".

До цієї групи країн МВФ відносить Албанію, Білорусь, Болгарію, Боснію і Герцеговину, Угорщину, Латвію, Литву, Македонію, Молдову, Польщу, Росію, Румунію, Сербію, Туреччину, Україну, Хорватію, Чорногорію та Косово.

У десяти країнах Східної Європи, що входять в Євросоюз, підйом ВВП, за оцінками МВФ, складе 2,9% в поточному році і 2,8% у наступному році.

Сьогодні повідомлялося, що в другому кварталі 2011 року валовий внутрішній продукт зони євро не змінився порівняно з попереднім кварталом - зростання склало нуль відсотків. Про це повідомив Reuters, посилаючись на переглянуту оцінку Eurostat. Також статистичне відомство повідомило, що ВВП єврозони залишився незмінним у річному вираженні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь