Переключиться на мобильную версию

У Кабміні схвалили ідею повернення вкладів Ощадбанку, але коштів на це бюджет не передбачає

Назад к разделу Финансы
Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє, що в проекті державного бюджету на 2012 рік не закладені кошти на виплату компенсацій за знеціненими вкладами колишнього Ощадбанку СРСР.
Тігіпко заявляє про відсутність у проекті держбюджету-2012 коштів на виплату компенсацій за знеціненими вкладами Ощадбанку СРСР
Тігіпко заявляє про відсутність у проекті держбюджету-2012 коштів на виплату компенсацій за знеціненими вкладами Ощадбанку СРСР
Фото Корреспондент.net
"Поки ці виплати в бюджеті 2012 року не закладені", - зазначив віце-прем'єр, підкресливши, що вважає за необхідне забезпечити ці виплати.

У той же час, чиновник заявив, що вважає саму ідею повернення правильною. "Якщо це зобов'язання держави, то держава повинна виконувати свої зобов'язання максимально", - зазначив Тігіпко.

Разом з тим, він не зміг спрогнозувати, чи будуть погашені борги за вкладами Ощадбанку СРСР в 2012 році, оскільки очікує, що цей рік буде важким.

Нагадаємо, що наприкінці вересня Президент Віктор Янукович пообіцяв, що до кінця 2011 року буде розроблено механізм компенсації громадянам знецінених внесків Ощадбанку СРСР до 2012.

За даними депутата Ради, голови парламентського комітету з питань соціальної політики та праці Василя Хари (фракція Партії регіонів), станом на 1 січня держава повинна виплатити ще 121,031 млрд гривень компенсації за знеціненими вкладами в Ощадбанку СРСР.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь