Переключиться на мобильную версию

Нью-Йорк випередив Лондон за інвестиціями в нерухомість

Назад к разделу Финансы
У 2011 році Нью-Йорк став світовим лідером з інвестицій у нерухомість, випередивши Лондон.

Як повідомляє Bloomberg із посиланням на доповідь Cushman & Wakefield Inc, із липня минулого року по липень нинішнього у Нью-Йорку інвестиції зросли на 166% - до $ 29,7 млрд. Інвестиції ж у Лондоні за вказаний період зросли на 2,4% - до $ 27,2 млрд.

Причому Чикаго, Нью-Йорк, Бостон та Атланта виявилися чотирма із п'яти найбільш швидкозростаючих ринків інвестицій у нерухомість.

Лондон тим часом зберіг передові позиції найбільш привабливого європейського міста для інвестицій у нерухоме майно. За британською столицею ідуть Париж, Сінгапур і Пекін.

У серпні британська консалтингова компанія Savills опублікувала рейтинг найдорожчих міст світу для купівлі житлової нерухомості, складений на основі показників так званого World Class Index. Перше місце у списку посів Гонконг із 207 балами. Далі зі значним відривом іде Лондон (127 балів) і Токіо (112 балів). За ними - Сінгапур (110 балів), Париж (110 балів), Шанхай (79 балів), Нью-Йорк (69 балів), Сідней (67 балів), Москва (62 бали) і Мумбаї (57 балів).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь