Переключиться на мобильную версию

Московську квартиру Брежнєва виставили на продаж

Назад к разделу Финансы
У Москві виставлена ​​на продаж квартира, в якій жив генеральний секретар ЦК КПРС Леонід Брежнєв. Про це йдеться в повідомленні компанії Century 21, яка є представником продавця нерухомості.
За квартиру, де жив Брежнєв, просять 18 млн рублів
За квартиру, де жив Брежнєв, просять 18 млн рублів
Фото компанії Century 21

Брежнєв жив у квартирі номер 91 за адресою: Кутузовський проспект, 26 (район Дорогомилово). Квартира площею 185 квадратних метрів знаходилася у п'ятому під'їзді, але потім Брежнєв приєднав до неї "двушку" з сусіднього під'їзду для того, щоб там оселилася його дочка (згодом вона там практично не жила). Після смерті генсека квартири знову розділили.

У цей час на продаж виставлена ​​двокімнатна квартира площею 54 квадратних метри. За квартиру на п'ятому поверсі власник просить 18 мільйонів рублів.

Варто зазначити, що в цьому будинку також жили секретар ЦК КПРС Михайло Андрійович Суслов та голова КДБ Юрій Володимирович Андропов.

Як повідомлялося 15 вересня, в США виставлений на продаж будинок, в якому під домашнім арештом перебував колишній директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан.

Маєток у південній частині Манхеттена за адресою Франклін-стріт, 153 продається за $ 13,99 млн. У будинку є чотири спальні, джакузі і невеликий домашній кінотеатр. Родині Стросс-Кана оренда цього будинку щомісячно обходилася в $ 50 тисяч.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь