Переключиться на мобильную версию

Єврокомісія заявила про погіршення стану європейських банків

Назад к разделу Финансы
Ситуація на фінансових ринках і у банківському секторі Євросоюзу ЄС погіршилася з моменту проведення останніх банківських стрес-тестів раніше цього року, повідомила Єврокомісія в середу.
Рекапіталізація європейських банків обійдеться в 100-200 мільярдів євро
Рекапіталізація європейських банків обійдеться в 100-200 мільярдів євро
АР
"Ми в курсі того, що відбувається на ринках і який вплив це має на європейські банки", - повідомила представник Європейської Комісії в ході прес-конференції в середу.

"Що стосується стрес-тестів ... правда полягає в тому, що ситуація погіршилася з моменту їх проведення, але найостанніші проблеми, які вилізли на поверхню, більше пов'язані з ліквідністю, ніж зі стійкістю".

Європейські банки тримають більший капітал, ніж кілька років тому, але боргова криза єврозони негативно вплинула на сектор, зазначив інший представник Комісії.

Представники Єврокомісії відмовилися відповісти, скільки може коштувати можлива рекапіталізація європейських банків, пояснивши, що поки конкретних планів на порядку денному не висувалося.

На думку директора європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Антоніо Борхеса, рекапіталізація європейських банків обійдеться в 100-200 мільярдів євро.

Єврокомісія також повідомила, що уважно спостерігає за ситуацією з франко-бельгійською фінансовою групою Dexia, яка стала першою жертвою європейської кризи.

"Важливо, щоб уряди скоординовано вирішували проблему, - сказала представник Комісії Аренкільде Хансен. - Будь-яка допомога з боку держави має бути схвалена Єврокомісією".

Як відомо, лідери єврозони нині намагаються запобігти дефолту Греції, який спровокує кризу в європейській банківській системі, поставить під загрозу майбутнє єдиної валюти блоку і, можливо, зіштовхне світову економіку в новий фінансовий колапс.

Інспектори МВФ, Євросоюзу і Європейського Центробанку перебувають у Афінах для оцінки бюджету країни і результатів реформ, необхідних для надання наступного траншу фінансової допомоги. Якщо Греція не отримає фінансову підтримку, гроші в країні закінчаться вже цього місяця.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь