Переключиться на мобильную версию

КП: У Facebook створена група для обміну валюти без паспорта

Назад к разделу Финансы
Заборона Нацбанку на продаж валюти без паспорта викликала масові незручності і, як наслідок, масове невдоволення. А, як водиться, якщо будь-яка постанова влади не влаштовує нашу людину, вона знайде вихід, як його обійти, повідомляє
У Facebook вже створена група для обміну грошей
У Facebook вже створена група для обміну грошей
АР

Уже в день нововведення експерти прогнозували, що біля обмінників негайно з'являться "міняйли" і "кидали". Втім, у вік комп'ютерних технологій і масових комунікацій питання обміну валюти можна вирішити ще простіше, використавши Інтернет та соціальні мережі.

У Facebook вже створена група для обміну грошей. В цілях безпеки, в неї пропонується додавати виключно знайомих людей, які повинні назвати своє справжнє ім'я, прізвище, а також мати власну фотку в аватарі. Охочий придбати/продати валюту залишає повідомлення в групі, в якому вказує суму для обміну, бажаний курс, місце і час зустрічі для проведення операції. Якщо зазначені умови комусь підходять, автору відправляється повідомлення і між зацікавленими сторонами зав'язується вже безпосередній контакт. Після цього автор видаляє свій пост.

На сьогодні в групі налічується більше 200 чоловік і їх кількість постійно зростає.

Нагадаємо, що директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин назвав рішення документувати валютні операції для всього населення найбезглуздішим з прийнятих у цьому році.

 

Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь