Переключиться на мобильную версию

Бі-бі-сі оголосила про скорочення 2000 співробітників до 2017 року

Назад к разделу Финансы
Британська медіакорпорація оголосила, за рахунок чого будуть проводитися скорочення. Бі-бі-сі планує скоротити видаткову частину бюджету на 20%. До 2017 року буде скорочено 2000 робочих місць.
Британська медіакорпорація оголосила, за рахунок чого будуть проводитися скорочення
Британська медіакорпорація оголосила, за рахунок чого будуть проводитися скорочення
Бі-бі-сі

На 15% буде скорочено бюджет спортивної редакції. На 25% будуть знижені витрати на виробництво онлайн-продуктів на сайті bbc.co.uk.

Водночас буде збільшений бюджет щотижневої телепрограми Панорама, яка займається журналістськими розслідуваннями.

Корпорація також розраховує збільшити витрати на виробництво телепостановок і комедій.

Скорочення зовсім не торкнуться редакції Радіо 4, що представляє багатий вибір інформаційно-аналітичних програм. Також практично не постраждає мовлення Радіо 1, що працює у форматі популярної сучасної музики.

Своє бачення майбутніх витрат генеральний директор Бі-бі-сі Марк Томпсон виклав у четвер після дев'яти місяців консультацій зі співробітниками корпорації. Стратегія розвитку компанії отримала назву Якість понад усе.

Починаючи кампанію під назвою Якість понад усе у січні 2011 року Марк Томпсон заявив, що Бі-бі-сі буде змушена прийняти "важкі рішення".

Корпорації доводиться скорочувати витрати у зв'язку з угодою з урядом, згідно з якою розмір телевізійного збору (license fee), за рахунок якого фінансується робота компанії, не може підвищуватися до 2016 року. Додатковим навантаженням для бюджету Бі-бі-сі стало зобов'язання прийняти на себе фінансування Всесвітньої служби Бі-бі-сі.

Зараз виробництво програм Бі-бі-сі для британської аудиторії фінансується за рахунок телевізійного збору - особливого мита, яке платить кожна сім'я, що живе на території Сполученого Королівства і користується будь-яким приймачем телевізійного сигналу.

Всесвітня служба, яка здійснює мовлення у тому числі і російською мовою, до недавнього часу фінансувалася за рахунок окремого гранту міністерства закордонних справ Сполученого Королівства.

20 жовтня 2010 британський уряд оголосив про масштабні скорочення держвитрат: бюджет Всесвітньої служби був скорочений на 16%.

Крім того, було прийнято рішення, що із 2014 фінансового року Всесвітня служба буде також фінансуватися за рахунок телевізійного збору.

У 2011 році у рамках скорочення бюджету Всесвітньої служби Бі-бі-сі зникли Сербська, Албанська і Македонська служби, а також були закриті редакції, які випускають програми для Карибського регіону англійською мовою і португальською - для Африки.

Російська служба Бі-бі-сі у 2011 році скоротила кількість радіопрограм і повністю перенесла мовлення в інтернет.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь