Переключиться на мобильную версию

Експерт розповів, як нові вимоги до процедури обміну валют вплинуть на ринок нерухомості

Назад к разделу Финансы
Рішення Національного банку України (НБУ) про введення паспортного контролю фізичних осіб при обміні валюти у банках і фінустановах може привести до зменшення кількості угод на ринку житлової нерухомості, вважає керівник напрямку житлової нерухомості конс.

"Сьогодні потенційні покупці змушені або зважитися розкрити в обміннику свої паспортні дані і координати, або йти на чорний ринок. В обох випадках для покупця нерухомості існують ризики", - цитує прес-служба компанії Савченко.

На думку Савченка, до моменту, поки учасники ринку не знайдуть варіанти виходу з ситуації, кількість угод на ринку житлової нерухомості може зменшитися.

Надзвичайні пригоди іноземців в Україні. Читайте блог Андрія Капустіна на Корреспондент.net

Як повідомлялося, з 23 вересня 2011 фізичним особам при обміні валюти до 50 тис. грн необхідно пред'являти паспорт, з 50 тис. грн до 150 тис. грн - паспорт та ідентифікаційний код.

Експерти ринку пояснюють такі адміністративні посилення Нацбанку його прагненням уберегти гривню від можливого тиску, пов'язаного з девальваційними очікуваннями населення. Згідно з даними НБУ, обсяг готівки поза банками на кінець серпня становив 194 млрд грн, збільшившись з початку року на 6%.

Прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з головою НБУ Сергієм Арбузовим заявив, що в цілому підтримує жорсткість правил купівлі-продажу готівкової валюти, але вважає, що все-таки треба їх скорегувати для зменшення обмеження свободи громадян.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь