Переключиться на мобильную версию

Туристи назвали місто з найсмачнішою кухнею в Європі

Назад к разделу Финансы
Оголошено переможців премії Travelers 'Choice Food and Wine Destinations 2011, що проводиться міжнародним туристичним порталом TripAdvisor. Переможці були обрані на основі відгуків мільйонів туристів зі всього світу.
Містом зі смачною кухнею в Європі туристи визнали Флоренцію
Містом зі смачною кухнею в Європі туристи визнали Флоренцію
wikipedia.org

Містом зі смачною кухнею в Європі туристи визнали Флоренцію. У першу десятку рейтингу потрапили п'ять італійських міст - крім Флоренції, туристи відзначили Рим, Сорренто, Сієну і Болонью, які зайняли третє, четверте, шосте та сьоме місця відповідно.

Глава відділу туризму в провінції Флоренція Джакомо Біллі зазначив, що "присудження премії підтверджує лідерство міста в здатності поєднувати мистецтво кулінарії з умінням жити". Крім того, він вважає, що туристи справедливо оцінили високу якість місцевих продуктів і застосування традиційних рецептів у поєднанні з новими технологіями.

Також в десятку переможців увійшли Париж (2-е місце), англійське місто Йорк (5-е місце), іспанські Сан-Себастьян (8-е місце) і Барселона (9-е місце) і Единбург (10-е місце), повідомляє Іl Turista.

Нагадаємо, раніше Італія ввела податок на туристів. Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі вважає "абсолютно логічним" стягнення з кожного туриста, який приїжджає до Венеції і Флоренції, податку у розмірі 1 євро за ніч. Натомість за перебування в Римі з кожного туриста, що зупиняється в готелі або пансіоні, планують стягувати по 2 євро на добу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь