Переключиться на мобильную версию

Янукович заявив, що Україна готова допомогти Греції, купуючи її держактиви

Назад к разделу Финансы
Президент Україна Віктор Янукович заявив, що Київ готовий брати участь у приватизації грецьких об'єктів на території цієї країни.
Янукович вважає, що Київ може допомогти Афінам
Янукович вважає, що Київ може допомогти Афінам
Фото Наталії Кравчук / Корреспондент

"Наша країна готова брати участь у реалізації програми приватизації, оголошеної грецьким урядом", - сказав глава держави, відкриваючи грецько-український бізнес-форум в Афінах.

Крім того, він повідомив про те, що під час зустрічі з грецьким колегою він запропонував побудувати на території Греції сонячну електростанцію "під ключ". "Ми таку можливість маємо, і готові це зробити в будь-який час, якщо будуть пропозиції від грецьких партнерів", - наголосив Янукович.

За його словами, аналогічний проект вже реалізований у Криму за участю зокрема грецьких розробників.

Крім того, Янукович запевнив, що Україна готова підтримати грецькі компанії, які побажають брати участь у реалізації інвестиційних проектів, оголошених Україною. Зокрема Янукович зазначив, що "цікавою буде співпраця в енергетичній сфері".

Він зазначив, що грецька сторона могла б взяти участь в будівництві транспортно-енергетичних об'єктів України.

Як відомо, раніше в Греції розробили програму приватизації, яка дозволить наповнити бюджет і почати розплачуватися з міжнародними кредиторами. Обсяг програми приватизації повинен скласти близько 50 млрд євро.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь