Переключиться на мобильную версию

Податкова має намір подавати у Держказначейство дані про відшкодування ПДВ в електронному вигляді

Назад к разделу Финансы
Державна податкова служба України має намір перейти на електронну форму подання у Державну казначейську службу (Держказначейство) з використанням електронного цифрового підпису документації про відшкодування податку на додану вартість.
Податкова подаватиме дані про відшкодування ПДВ в електронному вигляді
Податкова подаватиме дані про відшкодування ПДВ в електронному вигляді
Корреспондент

Як повідомила прес-служба ДПС, це передбачено підготовленим відомством проектом наказу Міністерства фінансів Про затвердження форм документів, що використовуються в процесі відшкодування сум податку на додану вартість, яким зокрема визначено перелік документів, які будуть подаватися до Держказначейства в електронному вигляді.

Згідно з проектом, ДПС буде подавати висновки про суми відшкодування ПДВ та реєстр висновків про суми відшкодування ПДВ в електронній формі (із урахуванням вимог законів Про електронний цифровий підпис і Про електронні документи та електронний документообіг) і не пізніше наступного операційного дня на паперовому носії.

В електронному вигляді також буде вестися журнал реєстрації висновків про суми відшкодування ПДВ, наданих органами ДПС.

Нагадаємо, в серпні в Україні набув чинності закон про електронну державну реєстрацію підприємств, прийнятий Верховною Радою в жовтні минулого року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь