Переключиться на мобильную версию

Названа десятка найбільш перспективних студентських стартапів

Назад к разделу Финансы
У своєму квітневому випуску видання Forbes-Україна публікує перелік десяти найбільш перспективних стартапів, які були створені українськими студентами.
Названа десятка найбільш перспективних студентських стартапів
Обкладинка квітневого Forbes Україна

У топ-10 увійшли компанії, створені студентами Києво-Могилянської академії, Київського національного університету імені Шевченка, Київського політеху, Харківського національного університету радіоелектроніки та інших університетів.

Серед стартапів, зазначених виданням, шість працюють в сфері IT, два у сфері культури та два займаються продажами.

П'ять з десяти компаній, названих журналом Forbes-Україна:

· Сервіс знижок за рекомендаціями Advice Wallet. Засновники - Стас Матвієнко (21 рік) і Ганна Поліщук (22 роки). Інвестори оцінили компанію в $2,5 млн. Суть сервісу в тому, що споживачі радять один одному товари та послуги. Новий клієнт отримує знижку, той, хто переконав його прийти, - комісію.

Хмарний сервіс BeOnDesk. Творці - Альона Демочко (22 роки) і Вадим Дунін (24 роки). Студенти зробили хмарний сервіс, який дає користувачам доступ до їх документів і додатків з будь-якого гаджета з виходом у мережу. Бізнес-інкубатор HappyFarm запропонував проекту $ 70 000. Вихід на ринок BeOnDesk очікується на початку 2014 року.

Софтверна компанія SEO-Studio. Засновник - Євген Козлов (23 роки). Спеціалізація стартапа - сервіс з просування сайтів та інтернет-маркетингу. У компанії зайняті 90 співробітників, у неї більше 700 клієнтів. SEO-Studio увійшло в п'ятірку найбільших на ринку в своїй галузі.

Арт-простір Мин. Автори - Ігор Пинзар (23 роки) і Марк Петренко (24 роки). За чотири місяці зі старту роботи в дореволюційному будинку в районі київської Лук'янівки відбулося близько 50 заходів - виставок, показів мод і концертів. За розрахунками Forbes, максимальний місячний дохід майданчика може доходити до 80 000 гривень.

Комік-трупа Мамахохотала. Творець - Роман Грищук (25 років). Вісім студентів КПІ, які кілька років грали в одній команді КВН, в березні 2012 року заснували комік-трупу. Одинадцять місяців потому хлопці дали другий сольний концерт, зібравши повний зал - 1600 осіб. Виручка за концерт склала 54 000 гривень. У грудні команда виступила на 20 корпоративах, отримуючи від $800 до $2000 за один захід.

Повний список найбільш перспективних студентських стартапів читайте на сторінках квітневого випуску Forbes-Україна.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь