Переключиться на мобильную версию

Газпром вимагає від України подати газ в Європу негайно

Назад к разделу Финансы
Газпром вимагає від України подати газ в Європу негайно, а не через 36 годин, як раніше про це говорили українські фахівці.
Газпром вимагає негайної подачі газу
Газпром вимагає негайної подачі газу
reuters

Про це повідомив офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов.

"Із початком подачі російського газу на вході в газотранспортну систему України обсяг виходу газу на західному кордоні України повинен точно відповідати обсягу входу газу в газотранспортну систему України," - сказав Купріянов.

"Відповідну телеграму із проханням забезпечити належну підготовку об'єктів ГТС України до прийому російського газу по транзитних газопроводах на кордоні Росія-Україна своєчасно направлено в НАК Нафтогаз України," - підкреслив представник Газпрому.

"На момент вимушеного припинення постачань газу Газпромом 7 січня, транзитні магістралі на території України було заповнено російським газом і, відповідно, вони повинні мати необхідний тиск для забезпечення синхронної подачі газу на вході і виході з ГТС України. Як тільки ми даємо газ на вхід, він повинен з'явитися на виході!"- зазначив він.

Купріянов: Як тільки ми даємо газ на вхід, він повинен з'явитися на виході!

Як повідомлялося, сьогодні, 13 січня, о 9:16 Газпром дав команду відновити пробне постачання газу в Європу через територію України.

Раніше Газпром подав Нафтогаз України заявку на транзит через газотранспортну систему (ГТС) України 76 млн куб. м природного газу на добу із входом в українську ГТС через газовимірювальну станцію Суджа (Курська обл.), починаючи з 10:00 за московським часом (09:00 за київським), повідомило джерело в українському уряді.

Як раніше повідомили в Нафтогазі України, у Румунію, Молдову та Польщу газ потрапить до 15:00 14 січня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь