Переключиться на мобильную версию

Мінтранс хоче диференціювати вартість залізничних тарифів

Назад к разделу Финансы
Мінтрансзв’язку пропонує диференціювати вартість тарифів у вагонах СВ та купе. Такої думки дійшли учасники наради з питання тарифної політики Укрзалізниці на 2009 рік, що відбулась 10 січня під головуванням Міністра транспорту та зв’язку Йосипа Вінського.
Відносини між клієнтом і Укрзалізницею стануть ринковими
Відносини між клієнтом і Укрзалізницею стануть ринковими
railwayclub.info

Як повідомляє прес-служба міністерства, вартість квитків у вагонах СВ та купе має залежати від часу доби їх продажу, вихідних і святкових днів та пікових періодів року, а також попиту населення зі змінами існуючого порядку формування пасажирських вагонів в залежності від рівня населеності вагонів.

Також при формуванні тарифів має бути враховано введення продажу квитків через поштові відділення відповідно до Концепції створення та впровадження комплексної автоматизованої системи Єдиний автоматизований квиток.

“Диференціація занімить проблему штучного дефіциту та ажіотажу на свята та в літній період, яку не вирішує введення додаткових потягів, — каже директор Департаменту залізничного транспорту Михайло Макаренко. — Відносини між клієнтом і Укрзалізницею мають бути ринковими: підвищується попит — підвищується і ціна, і навпаки: знижується попит — знижується ціна. Регулюватися відносини повинні не адміністративними методами, а ціновою політикою”.

Для забезпечення відповідної диференціації Міністерству транспорту та зв’язку України мають бути передані повноваження стосовно встановлення довільного рівня тарифів у вагонах СВ та купе. Ці зміни відбиті у проекті постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 №1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”. До 1 лютого 2009 року проект має бути погоджений з причетними міністерствами.

Нагадаємо, Міністрансзв'язку планує в 2009 році щоквартально підвищувати на 5% тарифи на проїзд у поїздах внутрішнього та дальнього сполучення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь