Переключиться на мобильную версию

Україна посіла 152 місце у рейтингу економічно вільних країн

Назад к разделу Финансы
Американський дослідний центр Heritage Foundation та ділова газета Wall Street Journal оприлюднили черговий щорічний рейтинг понад 170 країн світу за рівнем економічної свободи.
Україна посідає 152 місце
Україна посідає 152 місце
heritage.org

Його визначали за 10 ключовими факторами, серед яких свобода у бізнесі, торгівлі, інвестиціях та на ринку праці, податкове навантаження, захист прав власності, а також гарантії із боку держави при її невтручанні у приватний бізнес.

Україна – зайняла 152 місце серед 179 країн, що увійшли у рейтинг (48,8 балів). Минулого року Україна посідала 133-є місце. А ще у 2007 році наша держава була 125-ю.

Уже вп’ятнадцяте рейтинг очолили Гонконг (90 балів) та Сингапур. За ними у першій десятці - Австралія, Ірландія, Нова Зеландія, США, Канада, Данія, Швейцарія та Великобританія. Із республік колишнього СРСР найвищий рейтинг в Естонії - вона на 13 місці, і випереджає більшість країн Західної Європи.

Росія - на 146 місці, вона поступається Сирії, Екваторіальній Гвінеї, Мальдивам, Гвінеї та В’єтнаму. Відразу за РФ йдуть Гаїті, Узбекистан, Східний Тимор, Лаос та Лесото. У рейтингу минулого року Україна була на 134 місці.

Останні місця у рейтингу зайняли Куба, Зімбабве та Північна Корея. Із різних причин фахівці Heritage Foundationне не змогли оцінити Ірак, Афганістан, Судан та Ліхтенштейн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь