Переключиться на мобильную версию

Вартість житла у Києві впала до рівня цін кінця 2006 року

Назад к разделу Финансы
Сьогодні вартість вторинного житла у Києві з 5 до 12 січня 2009 року знизилася на 2,4% - до $ 2285 за 1 кв. м, - зазначено у прес-релізі компанії Канзас (Київ) із посиланням на висновки її аналітиків.
Ціни на житло у Києві щоразу стають нижчими
Ціни на житло у Києві щоразу стають нижчими
dachanews.ru
"Тенденція падіння цін на вторинному ринку житла столиці триває. Щотижнево квартири дешевшають у середньому на 1,5-2,5%. Таким чином, на сьогоднішній день середня вартість квартир досягла рівня цін кінця 2006 року", - зауважують аналітики компанії.

У компанії зазначають, що найбільше падіння вартості вторинного житла відчутне у спальних районах, зокрема, на "малометражному" житлі. Крім того аналітики прогнозують подальше здешевлення вартості житла на вторинному ринку нерухомості Києва.

За даними компанії Канзас, індекс цінового очікування за вказаний період знизився та склав "мінус" 2,4%.

Індекс прибутковості вторинного житла в Києві у грудні 2008 року знизився та склав "мінус" 5,6%. На думку аналітиків компанії, банківський депозит сьогодні є стабільнішим та привабливішим для вкладення грошей, ніж житлова нерухомість столиці.

Індекс цінового очікування відображає темпи зміни цін на ринку нерухомості. Підвищення індексу очікування дає підстави припускати подальше підвищення цін на житлову нерухомість. Зниження індексу до нуля означає стабілізацію ринку, а негативне значення означає можливе зниження цін.

Прибутковість вкладень у нерухомість розраховують як суму приросту вартості квартири за минулий місяць та місячний дохід від здачі квартири в оренду, а все це  виражене у відсотках за місяць.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь